Prosid Pogotowie Komputerowe Gorzów Wielkopolski

STRONA GŁÓWNA / O FIRMIE
PROSID Pogotowie Komputerowe Gorzów Wlkp.

Prosid to nie tylko serwis komputerowy, ale również pogotowie komputerowy. Doskonale rozumiemy co dla użytkownika komputera znaczy sytuacja gdy ma do wykonania pilną pracę, a komputer odmówił posłuszeństwa lub co gorsza, na jego dysku twardym znajduje się jedyna wersja danych. Dla użytkownika komputera jest to sytuacja stresująca, zaś nasz chleb powszedni.

Dzięki doświadczeniu i metodycznemu działaniu jesteśmy w stanie zdiagnozować przyczynę niesprawności i usunąć nawet najbardziej złośliwe usterki. W swoje praktyce stykamy się zazwyczaj ze sprzętem, który całkowicie nie działa lub funkcjonuje niepoprawnie. Tam gdzie kończy się zakres aktywności typowego użytkownika, zaczyna pracę nasz serwis komputerowy.

Pogotowie komputerowe Gorzów Wlkp. niesie pomoc w szerokim zakresie. Nie ma dla nas dziwnych usterek, czy zamówień usługi. Jesteśmy po to, aby pomóc. Wspieramy naszych klientów zarówno w przypadku zapomnienia hasła do systemu operacyjnego jak i zawirusowania komputera. Wirusy komputerowe są stale udoskonalane. My mamy do czynienia z efektami ich działania codziennie. Dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie szybko i pewnie.

Naszą specjalnością są nie tylko komputery stacjonarne, ale również naprawa laptopów. Zajmujemy się zarówno sprzętem jak i oprogramowaniem. Usługi informatyczne obejmują nie tylko działanie w sytuacjach awaryjnych. Zwiększanie szybkość działania komputerów, konfiguracja sieci i routerów, zabezpieczanie ich przed ingerencją włamywaczy to tylko niektóre z naszych typowych prac. Jeżeli coś ci nie odpowiada w komputerze - zadzwoń i zapytaj. Może jest to dla fachowca sprawa banalna jak np. zmiana wersji językowej systemu operacyjnego czy jego reinstalacja bez ryzyka utraty danych.

Naprawa laptopów wymaga precyzji i odpowiednich narzędzi, które nie zawsze są w domu. My je mamy. Mamy również fachowców, którzy zajmują się takimi pracami codziennie. Komputery i internet mają coraz większe znaczenie. W rezultacie ich awarie są coraz bardziej dokuczliwe. Sprawdź o ile ich będzie mniej, gdy usługi informatyczne zostaną zlecone firmie, która jest gwarancją skuteczności, solidności i szybkości działania.