Czyszczenie wentylatora w laptopie

STRONA GŁÓWNA / NAPRAWA LAPTOPÓW / CZYSZCZENIE WENTYLATORA

Twój laptop grzeje się? obudowa laptopa szybko się nagrzewa?

To czas aby wyczyścić wentylator, wymienić pastę termoprzewodzącą

Kurz jest jednym z wielu zagrożeń, które może wpływać na zmniejszoną wydajność pracy laptopa.  Mimo, że obudowa laptopa utrzymana jest w nienagannym stanie, nie widzimy co kryje się wewnątrz urządzenia.

Z pewnością wiele osób mogłoby zszokować ile kurzu potrafi osiąść się wewnątrz laptopa. To właśnie kurz jest najczęstszym nieporządnym gościem, który negatywnie wpływa na wydajność urządzeń, w tym również laptopów.

Czyszczenie wentylatora

Jak ochronić swój sprzęt?

Tak naprawdę nie da się zapobiec przed przedostawaniem się kurzu do wewnątrz urządzenia. Można jednak zapewnić prawidłową i wydajną pracę laptopa. W jaki sposób? Wystarczy regularne czyszczenie wentylatorów. I tu właśnie zaczyna się nasza rola. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na czyszczenie układów chłodniczych laptopów z największą precyzją. Kiedy udać się na czyszczenie? Przede wszystkim jeśli Twój sprzęt daje objawy przegrzewania się, bądź praca wentylatora jest znacznie częstsza. Takie objawy mogą świadczyć o zanieczyszczonym układzie chłodzenia.

Pamiętaj, że niesprawny układ może znacznie zmniejszyć wydajność laptopa, a w konsekwencji doprowadzić nawet do uszkodzenia sprzętu.

 

Przestrzegamy przed samodzielnym czyszczeniem wentylatora w laptopie przy użyciu odkurzacza. Takie działanie może jeszcze bardziej zaszkodzić niż pomóc. Niekontrolowany strumień powietrza może doprowadzić do uszkodzenia małych podzespołów wentylatora. Jeśli zależy Ci na szybkim i sprawnym wyczyszczeniu laptopa skorzystaj z naszych usług, które poparte są wieloletnim doświadczeniem.

Gwarantujemy, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie, a my zawsze służymy pomocą oraz dobrą radą.