Czyszczenie laptopa po zalaniu

STRONA GŁÓWNA / NAPRAWA LAPTOPÓW / CZYSZCZENIE PO ZALANIU

Zalałeś laptopa?

Jeszcze nic straconego. Odłącz laptopa od zasilania, jeśli jest możliwość to wyciągnij baterię i niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Zalany laptop wymaga szybkiej i fachowej interwencji. Pod wpływem przepływającego prądu i cieczy, metale utleniają się i korodują bardzo szybko. Czyszczenie laptopa po zalaniu musi być wykonane jak najszybciej.

Czyszczenie laptopa po zalaniu

NAJLEPSI SPECJALIŚCI

Nasz wykwalifikowany zespół informatyków naprawi Twój komputer.

DOJAZD DO KLIENTA

Na terenie Gorzowa Wlkp. dojazd do klienta jest zupełnie za darmo.

GWARANCJA NA NAPRAWĘ

Na każdą naprawę wykonaną w naszym serwisie udzielamy gwarancji.

Dlaczego warto zanieść laptopa po zalaniu do serwisu PROSID?

Mobilność laptopa pozwala na komfortowe korzystanie z niego w każdej chwili, jednak stwarza też ryzyko mechanicznego uszkodzenia, z których prawdopodobnie najczęstszym jest zalanie. W takiej sytuacji koniecznym jest ułożenie laptopa w taki sposób, aby płyn nie dostał się do laminatu płyty głównej, a następnie odczekanie do pełnego wyschnięcia. Najlepiej jednak jak najszybciej dostarczyć urządzenie do serwisu, ponieważ każdy napój, ze względu na swój skład, może w inny sposób reagować z częściami komputera i wymaga odpowiedniego przeprowadzenia procesu osuszania i czyszczenia.

Prosid Pogotowie Komputerowe Gorzów Wlkp.

Masz problem komputerem lub laptopem? Oferujemy pomoc w każdym przypadku.
Zadzwoń teraz 787 833 833. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zajmujemy się serwisem laptopów i komputerów stacjonarnych takich renomowanych marek jak: Acer, Apple,  Asus, Compaq, Dell, Fujitsu-Siemens, Packard Bell, HP, Huawei, IBM, LG, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba i inne.