Wymiana baterii w laptopie

STRONA GŁÓWNA / NAPRAWA LAPTOPÓW / WYMIANA BATERII

Wymiana baterii w laptopie

  • Bateria w Twoim laptopie uległa uszkodzeniu?
  • Twój laptop szybko się rozładowuje?
  • Po odłączeniu zasilacza laptop od razu wyłącza się?

Serwis komputerowy Prosid z Gorzowa Wielkopolskiego zajmie się jej profesjonalną wymianą baterii! Nasza firma od wielu lat oferuje naprawę komputerów przenośnych, stacjonarnych, konsol do gier i wielu innych sprzętów elektronicznych. Dzięki nam przekonasz się, jak szybka może być naprawa laptopów. Prosid to serwis, z którym warto współpracować!

Dlaczego warto wymienić uszkodzoną baterię w laptopie?

Wielokrotne cykle ładowania, niewłaściwe warunki przechowywania czy ekstremalne temperatury – takie czynniki mogą prowadzić do wystąpienia poważnych uszkodzeń baterii w laptopie. Ignorowanie sygnałów wskazujących na awarię ogniwa może skutkować nie tylko spadkiem wydajności naszego laptopa, lecz także będzie stanowić realne zagrożenie dla naszego zdrowia! Pamiętajmy, że w laptopach stosowane są ogniwa litowo-polimerowe i litowo-jonowe, które w przypadku uszkodzenia w skrajnych przypadkach mogą wybuchnąć!

Zaniedbana bateria w laptopie to także ryzyko uszkodzenia kluczowych elementów urządzenia, takich jak: płyta główna, procesor, pamięć operacyjna RAM czy układ graficzny. Serwis komputerowy Prosid to firma, w której wymienisz uszkodzoną baterię w swoim laptopie. Nasi specjaliści zajmą się zweryfikowaniem sprawności ogniwa, doborem odpowiedniego zamiennika lub oryginału i wymianą baterii. Jeśli zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy związane z baterią w Twoim laptopie, koniecznie skonsultuj się z doświadczonym zespołem Prosid.

Prosid – Pogotowie Komputerowe Gorzów Wlkp. – w kilka chwil wymienimy baterię w Twoim laptopie i nie tylko!

W samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Targowej 9, znajdziesz siedzibę firmy Prosid. Nasz serwis od wielu lat służy pomocą i wsparciem dla tych, którzy borykają się z problemami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. Oferujemy kompleksową pomoc, począwszy od odzyskiwania zapomnianych haseł, przez wymianę baterii w laptopie, walkę ze złośliwym oprogramowaniem, aż po konfigurację ustawień sieciowych. Ponadto zajmujemy się obsługą firm. Nasi specjaliści codziennie stawiają czoła wyzwaniom, z jakimi przychodzą klienci. Nie czekaj, już teraz postaw na współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie!