Czyszczenie wentylatora w laptopie

STRONA GŁÓWNA / NAPRAWA LAPTOPÓW / CZYSZCZENIE WENTYLATORA

Twój laptop grzeje się? Obudowa laptopa szybko się nagrzewa?

To czas aby wyczyścić wentylator, wymienić pastę termoprzewodzącą.

Kurz jest jednym z wielu zagrożeń, które może wpływać na zmniejszoną wydajność pracy laptopa.  Mimo, że obudowa laptopa utrzymana jest w nienagannym stanie, nie widzimy co kryje się wewnątrz urządzenia.

Z pewnością wiele osób mogłoby zszokować ile kurzu potrafi osiąść się wewnątrz laptopa. To właśnie kurz jest najczęstszym nieporządnym gościem, który negatywnie wpływa na wydajność urządzeń, w tym również laptopów.

Czyszczenie wentylatora

NAJLEPSI SPECJALIŚCI

Nasz wykwalifikowany zespół informatyków naprawi Twój komputer.

DOJAZD DO KLIENTA

Na terenie Gorzowa Wlkp. dojazd do klienta jest zupełnie za darmo.

GWARANCJA NA NAPRAWĘ

Na każdą naprawę wykonaną w naszym serwisie udzielamy gwarancji.

Jak ochronić swój sprzęt?

Tak naprawdę nie da się zapobiec przed przedostawaniem się kurzu do wewnątrz urządzenia. Można jednak zapewnić prawidłową i wydajną pracę laptopa. W jaki sposób? Wystarczy regularne czyszczenie wentylatorów. I tu właśnie zaczyna się nasza rola. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na czyszczenie układów chłodniczych laptopów z największą precyzją. Kiedy udać się na czyszczenie? Przede wszystkim jeśli Twój sprzęt daje objawy przegrzewania się, bądź praca wentylatora jest znacznie częstsza. Takie objawy mogą świadczyć o zanieczyszczonym układzie chłodzenia.

Pamiętaj, że niesprawny układ może znacznie zmniejszyć wydajność laptopa, a w konsekwencji doprowadzić nawet do uszkodzenia sprzętu.

 

Przestrzegamy przed samodzielnym czyszczeniem wentylatora w laptopie przy użyciu odkurzacza. Takie działanie może jeszcze bardziej zaszkodzić niż pomóc. Niekontrolowany strumień powietrza może doprowadzić do uszkodzenia małych podzespołów wentylatora. Jeśli zależy Ci na szybkim i sprawnym wyczyszczeniu laptopa skorzystaj z naszych usług, które poparte są wieloletnim doświadczeniem.

Gwarantujemy, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie, a my zawsze służymy pomocą oraz dobrą radą.

Prosid Pogotowie Komputerowe Gorzów Wlkp.

Masz problem komputerem lub laptopem? Oferujemy pomoc w każdym przypadku.
Zadzwoń teraz 787 833 833. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zajmujemy się serwisem laptopów i komputerów stacjonarnych takich renomowanych marek jak: Acer, Apple,  Asus, Compaq, Dell, Fujitsu-Siemens, Packard Bell, HP, Huawei, IBM, LG, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba i inne.