anim

Strona główna

 

 

 

Witamy na naszej stronie internetowej

 

Firma Aqua Power to wysoka jakość wykonywanych usług połączona z pasją. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu, osiągnęliśmy wysoki poziom w serwisowaniu sprzętu pływającego nie osiągalny dla innych serwisów w kraju. Wraz z portem w Gorzowie bierzemy czynny udział w propagowaniu sportów motorowodnych. Owocem naszej pracy są coraz częściej pojawiające się jednostki pływające na rzece Warcie w Gorzowie oraz okolicznych miejscowościach. Bierzemy także czynny udział w odbudowie holownika Kormoran, który przez wiele lat był ozdobą zachodniego wybrzeża Warty.

 

Zarobione pieniądze w dużej mierze inwestujemy w sprzęt do diagnostyki i napraw. Nasz serwis wyposażony jest w najnowsze fabryczne oprzyrządowanie i oprogramowanie wymagane do prawidłowej diagnozy i naprawy większości dostępnych na rynku skuterów wodnych, łodzi motorowych, quadów, a także samochodów osobowych (wliczając w to marki takie jak Volvo i BMW).

 

Urządzeń jakimi dysponuje nasza mała firma nie powstydziły by się nawet wielkie korporacje dlatego jakość świadczonych przez nas usług stoi na najwyższym możliwym poziomie, o czym świadczy współpraca z jednostkami WOPR na terenie województw lubuskiego oraz zachodnio pomorskiego, komendą wojewódzką policji w Gorzowie, komendą wojewódzką straży pożarnej w Gorzowie oraz innymi instytucjami państwowymi.

 

“Best always comes from Aqua Power.”

 

Paweł Winter